Danmark

Nørkleriet (markører) Jernbane alle 28 2720 Vanløse Danmark 28582934 info@noerkleriet.dk
Ofeig og Ko – Garn og strik (markører) Rampes Møllevej 11. Svenstrup 8450 Hammel Danmark 91540048 tinaportz@gmail.com
Frida Justesen Rådhusgade 3 4990 Sakskøbing Danmark 54704833 frida.justesen@hotmail.dk
Fandango (markører) Gammel Munkegade 19 8000 Århus C Danmark 31744588 kontakt@fandangogarn.com
Lunds Garn (markører) Tarupvej 71-73 5210 Odense Danmark 50494456 Lundsgarn@lundsgarn.dk
Garn By Jacobsen (markører) Storegade 4, st 6270 Tønder Danmark 29898945 info@garnbyjacobsen.dk
Knit and Nurse (maske markører) Grønnevej 85, st. tv. 2830 Virum Danmark 61275287 kontakt@knitandnurse.dk
Garndamen (markører) Jyllandsgade 20 9520 Skørping Danmark 98130000 garndamen@mail.dk
Garnkæret (markører) Torvet 2 7323 Give Danmark 75735402 jette@tusind.com
Fruernes Stof og Garn (knapper og markører) Østergade 12 3200 Helsinge Danmark 48797177 post@fruernes.dk
Kræs og Design (maskemarkører) Bjertrupvej 10 8362 Hørning Danmark 28358912 kraesogdesign@gmail.com
Rømø Manufaktur (+ knapper) Havnebyvej 210 6792 Rømø Danmark 88936989 info@romo-manufaktur.com
Burslund cafe og gaver (maske markører) Borgergade 47. st tv 8600 Silkeborg Danmark burslund@hotmail.com
City stoffer ( Kun markører ) Park Alle 9 8000 Århus Danmark 86190393 mt@citystoffer.dk
Garnlageret ( Kun markører ) Rosenkrantzgade 31 8000 Århus Danmark 86196034 garnlageret@gmail.com
Vega Garn ( kun markører ) Vendersgade 17 7000 Fredericia Danmark 40765363 vegagarn@vegagarn.dk
Madsine ( kun markører) Strandvejen 19 9000 Ålborg Danmark 30223634 info@garncafe.dk
Frydefuld ( Kun markører) Nørrevej 68 6280 Højer Danmark 42282402 frydefulddk@gmail.com frydefuld.dk/
Tøndering Strik ( kun markører) Graven 3 8000 Århus Danmark 42 47 12 10 salg@toenderingstrik.dk
CKC Strik ( Kun markører) St. Byhavevej 43 5700 Svendborg Danmark charlotte@ckcstrik.dk
Strikkes ( markører ) Vibeholmsvej 20 2605 Brønby Danmark 42614259 hej@strikkes.dk
Dorte B Kalundborgvej 34 4460 Snertinge Danmark 59200591 dorte@dorteb.dk
Clemente Hovedgaden 10B, Snogebæk 3730 Nexø Danmark 21832449 info@clemente.dk
Strejf fra verden Trehøjevej 4 7600 Struer Danmark 20 47 88 20 jette@strejffraverden.dk strejffraverden.dk/